• Pożegnania nadszedł czas...

• 24 lutego 2023r. pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę byłą Dyrektor przedszkola- Panią mgr Barbarę Krupę. Na początku głos zabrały dzieci dziękując za trud włożony przez Panią Basię w ich nauczanie i wychowanie. Następnie swoje życzenia złożyła Dyrektor przedszkola w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników przedszkola.

Dla Pani Barbary kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela. Zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby znalazła Pani czas dla siebie, czas na realizację swoich pasji.

• Zebranie z Rodzicami

• W dniu 16.02.2023 r. w Przedszkolu Publicznym w Sidzinie odbyło się zebranie z Rodzicami. Podczas zebrania odbyło się spotkanie z asp. szt. Wojciechem Copija. Oficer prasowy zapoznał zebranych z zagrożeniami cyberprzestrzeni oraz co zrobić, gdy już zostaniemy oszukani. Bardzo dziękujemy  Panu Wojciechowi za ciekawe i pouczajace spotkanie.

• BAL KARNAWAŁOWY

• 14 lutego 2023r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Już od rana  w salach pojawiały się kolorowe postacie z bajek. Nie mogło zabraknąć- księżniczek, wróżek, czarodziejek, kotów, klauna, dinozaurów, piratów, strażaków- oraz bohaterów z filmów–Spidermana, Hero, Supermana, Marshalla czy Myszki Miki. Dzieci, przebrane w barwne stroje, na balu bawiły się doskonale, a wesoła muzyka Zespołu SEND VOICE zachęcała je do tańca. Dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie poczęstunku dla dzieci. Kolejny bal karnawałowy już za rok!