• Europejski Dzień Sportu Szkolnego.

• 29 września obchodziliśmy   Dzień Sportu. Ten dzień był okazją do zdrowej aktywności, rozwijania zainteresowań sportowych oraz przypomnienia nazw dyscyplin letnich i zimowych. Zmagania sportowe rozpoczęliśmy od rozgrzewki. Podczas konkurencji sportowych dzieci musiały się wykazać zwinnością, skocznością oraz celnością w czasie pokonywania torów przeszkód. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w nich ogromną radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania.

• Dzień Przedszkolaka !

• 20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Muzyka, gwar i śmiech rozbrzmiewały od samego rana.

Było mnóstwo atrakcji: zabaw ruchowych, piosenek, tańców i słodkości. Radość i śmiech uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

To był niesamowity, pełen wrażeń dzień. Wszystkim Przedszkolakom - od malucha do starszaka - jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

• WITAMY PO WAKACJACH

• Serdecznie witamy wszystkich Przedszkolaków oraz Rodziców w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.